Miks valida Leiacatering platvorm?

Leiacatering platvorm on saanud paljude jaoks eelistatud valikuks. Selles artiklis uurime, miks valida Leiacatering platvorm, kui soovite teha päringut catering teenuse saamiseks. Tutvustame platvormi eeliseid, mis hõlmavad aja kokkuhoidu, kiirust, mugavust ja lihtsust ning võimalust saada kõik pakkumised ühest keskkonnast.

 1. Aja Kokkuhoid:
 • Leiacatering platvorm võimaldab sündmuste korraldajatel säästa hindamatut aega. Päringu saab teha vaid mõne minutiga, sest platvorm pakub kiiret ja tõhusat lahendust, muutes catering teenuse leidmise lihtsaks ja kiireks protsessiks.
 1. Kiirus:
 • Meie platvorm tagab kiire vastuse päringutele, võimaldades kliendil saada kiiresti ülevaate erinevatest catering teenusepakkujatest ja nende pakkumistest. See kiirus on oluline, eriti ajal, mil sündmused võivad kiiresti läheneda.
 1. Mugavus:
 • Leiacatering platvorm muudab catering teenuse leidmise mugavaks ja hõlpsaks. Kliendid saavad mugavalt sirvida erinevaid pakkumisi, tutvuda menüüdega ning teha otsuseid ilma paljudele veebisaitidele hüppamata või telefoni teel küsimusi esitamata.
 1. Lihtsus:
 • Platvormi kasutamine on lihtne ja kasutajasõbralik. Päringu tegemiseks pole vaja sügavat tehnilist oskust ega keerukaid protseduure. Kõik on lihtsalt kättesaadav ja arusaadav, tagades sujuva kasutuskogemuse.
 1. Mitmekesine valik ühest Keskkonnast:
 • Üks Leiacatering platvormi suurimaid eeliseid on võimalus saada kõik catering pakkumised ühest keskkonnast. Sul on võimalus võrrelda erinevaid teenusepakkujaid, nende hindu ja menüüsid, tagades parima valiku vastavalt enda vajadustele ja eelarvele.
 1. Personaalsed tulemused:
 • Platvorm kasutab personaalset lähenemist, võimaldades klientidel täpsustada oma eelistusi ja erinõudmisi päringu vormistamisel. See tagab, et saadud pakkumised vastavad täpselt sündmuse eripärale.
 1. Kvaliteetsed teenusepakkujad:
 • Leiacatering platvorm on partnerluses kvaliteetsete ja usaldusväärsete catering teenusepakkujatega. See tagab klientidele parimad valikud ja kindlustunde, et teenuse kvaliteet vastab ootustele.

Leiacatering platvorm pakub mitmeid eeliseid, muutes catering teenuse leidmise protsessi kiireks, mugavaks ja lihtsaks. Klientidel on võimalus säästa aega ja energiat, samal ajal tagades, et nad saavad kvaliteetse ja kohandatud catering teenuse vastavalt nende sündmuse vajadustele. Valige Leiacatering platvorm, kui soovite teha päringut catering teenuse saamiseks ja nautida oma üritust.

Loe edasi

Some image

COVID-19 mõju catering sektorile: Innovatsioon ja uuendused

COVID-19 pandeemia on jätnud sügava jälje mitmetesse tööstusharudesse, sh catering sektorisse, mis on harjunud teenindama rahvarohkeid üritusi ja sündmusi. Uurimee lähemalt, kuidas COVID-19 mõjutas catering sektorit ning millised uuendused ja muudatused tulid sellest keerulisest perioodist.

 1. Sündmuste Tühistamised ja Piirangud:
 • COVID-19 pandeemia tõttu tühistati paljud sündmused, sh pulmad, konverentsid ja ettevõtteüritused. See mõjutas oluliselt catering ettevõtteid, kes pidid kiiresti kohanema piirangutega.
 1. Toitlustus koju kätte:
 • Paljud catering ettevõtted hakkasid pakkuma toitlustust otse klientide kodudesse. See hõlmas nii valmis toitude kohaletoimetamist kui ka virtuaalseid kokandusüritusi.
 1. Digitaalsed platvormid ja tellimussüsteemid:
 • Ettevõtted suurendasid digitaalsete platvormide kasutamist, et võimaldada klientidel teha tellimusi ja kohandada menüüsid veebis. See mitte ainult ei lihtsustanud protsessi vaid aitas ka vähendada füüsilist kontakti.
 1. Toiduohutus:
 • COVID-19 tõi kaasa suurema tähelepanu toiduohutusele. Catering ettevõtted rakendasid rangemaid sanitaarnõudeid ja tarnisid toitu kontaktivabade lahendustega, et tagada nii klientide kui ka töötajate ohutus.
 1. Menüü kohandamine ja tervislikud valikud:
 • Ettevõtted hakkasid kohandama oma menüüsid, pakkudes tervislikumaid ja individuaalselt pakendatud võimalusi.
 1. Sündmuste virtuaalsed alternatiivid:
 • Virtuaalsed sündmused said populaarseks catering ettevõtete seas. Virtuaalsed toidu- ja veiniproovid ning kokandusõhtud võimaldasid inimestel kogeda catering teenust mugavalt oma kodus.
 1. Personaalne teenindus ja klientide suhlus:
 • Catering ettevõtted panustasid rohkem personaalsesse teenindusse ja klientidega suhtlusse, pakkudes nõuandeid, retsepte ja eripakkumisi läbi erinevate suhtluskanalite.
 1. Jätkusuutlikkus ja kohalike toorainete kasutamine:
 • COVID-19 mõjutas ka catering ettevõtete suhtumist jätkusuutlikkusse. Paljud ettevõtted hakkasid eelistama kohalikke tooraineid ja keskkonnasõbralikke pakendilahendusi.

COVID-19 sundis catering sektorit muutuma ja kohanema uute oludega. Innovatsioon ja uuendused said võtmeks selle keerulise perioodi ületamisel. Tulevikus jätkuvad need muutused, viies catering ettevõtted uutele ja paindlikumatele radadele teenuste osutamisel.

Loe edasi

Some image

Kuidas mõista kulude taga olevat väärtust?

Ürituste korraldamisel on catering teenuse hind üks olulisemaid aspekte, mida tuleb arvesse võtta. Proovime siin postituses jagada selgitusi, kuidas catering teenuse hinnakujundus toimub ja millised faktorid mõjutavad selle taga olevat väärtust.

1. Ürituse tüüp ja menüü:

Catering teenuse hind sõltub suuresti sündmuse liigist ja valitud menüüst. Eriüritused nagu pulmad või ettevõtteüritused võivad nõuda spetsiifilisi teenuseid ja eksklusiivseid toite, mis võivad mõjutada kulusid.

2. Külaliste Arv:

Cateringi hind on tihedalt seotud külaliste arvuga. Mida suurem on sündmus, seda rohkem ressursse, toitu ja teenindust on vaja, mis võib tõsta teenuse maksumust.

3. Teenindusviis:

Serveeritud õhtusöök, buffee, takeaway - iga teenindusviis omab oma hinnaklassi. Eksklusiivsem teenindusviis võib mõjutada hinna kujunemist.

4. Menüü valimine:

Erilised menüükohandused nagu taimetoitlus, veganlus või eritoitumisvajadused, võivad mõjutada hindu. Kvaliteetne ja mitmekesine menüü nõuab sageli täiendavaid kulutusi.

5. Teenindusmeeskond:

Kogenud ja professionaalne teenindusmeeskond on võti edukaks sündmuseks. Teenindusmeeskonna suurus ja kvalifikatsioon võivad mõjutada teenuse hinda.

6. Asukoht ja logistika:

Sündmuse asukoht ja selle logistika mõjutavad otseselt teenuse hinda. Kaugemal asuvate kohtade külastamine või keeruline juurdepääs võib tõsta transpordi- ja logistikakulusid.

7. Lisateenused:

Mõelge lisateenustele, mida catering-teenuse pakkujad pakuvad, näiteks lauanõud, laudlinad, toolid või lilleseaded . Need lisateenused võivad mõjutada koguhinda.

8. Hooaeg ja nõudlus:

Hooajaline nõudlus ja populaarsed kuupäevad (nt jõulud, suvepulmad) võivad suurendada catering teenuse hindu. Varajane broneerimine võib mõnikord tuua kaasa soodsamad hinnad.

Kokkuvõte:

Catering teenuse hind on kombinatsioon mitmetest teguritest. Arusaamine, kuidas need tegurid mõjutavad hindu, võimaldab teil teha teadlikke otsuseid ja leida tasakaalu teenuse kvaliteedi ning kulude vahel. Oluline on selgitada välja, milliseid teenuseid teie sündmus vajab ja kuidas saate saavutada parima väärtuse oma eelarve piires.

Päringu saad mugavalt teha meie keskkonna kaudu. Kui jääd hätta, siis aitame sind meeleldi :)

Loe edasi

Some image

Mõned soovitused, et saaksid cateringi pakkumise kiirelt ja täpselt

Millest alustada?

 1. Võta pakkumine mitmelt ettevõttelt ja võrdle neid (pss.. mitte ainult ära vaata hinda vaid ka sisu)
 2. Suuremate ürituste korral on soovitatav erinevate ettevõtete toite degusteerida
 3. Kui pikalt on ettevõte tegutsenud ja kas projektijuht on professionaalne?
 4. Milline on sinu ürituse formaat ja kui pikalt kestab?
 5. Küsi pakkumisi aegsasti, eriti suve perioodil, soovitatav on 2-6 kuud, sõltuvalt üritusest. (Menüüd, logistika, saaliplaan jne. Nagu näed on nüansse palju)
 6. Asukoht ja külaliste on arv samuti väga olulised
 7. Mida konkreetsem sa oled päringu saatmisel seda kiiremini ja rohkem pakkumisi sa saad.
 8. Kui sul tekib küsimusi, siis võta julgelt catering ettevõttega ühendust – nemad on profid ja oskavad head nõu anda.

Need on kõigest mõned näpunäited, millega tasuks arvestada

Millal tulemas sinu üritus?

Seega kiirelt LeiaCatering.ee lehele päringut saatma ning kinnitame, et leiad omale sobiva teenuseosutaja ja saad rahulikult nautida oma tähtsat sündmust!

Jah, soovin pakkumist

Seega kiirelt LeiaCatering.ee lehele päringut saatma ning kinnitame, et leiad omale sobiva teenuseosutaja ja saad rahulikult nautida oma tähtsat sündmust!

Loe edasi

Some image

KASULIK INFO

Kasutustingimused ja privaatsuspoliitikaVõta ühendust klienditoegaKKK

Leiacatering 2024